Вітаємо Вас, Гість!
Субота, 18.05.2024, 16:02
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

ДІЯЛЬНІСТЬ "ПРОСВІТИ" [5]
НОВИНИ ВИДАВНИЦТВА [18]
Що відбувається у херсонській філії видавництва "Просвіта". Анонси нових книжок.
ОНОВЛЕННЯ ПОРТАЛУ [7]
КОНКУРСИ, ФЕСТИВАЛІ... [22]
Увага! Важлива інформація для творчих людей.
ІНШІ НОВИНИ [8]

Наше опитування

Ваші відповіді допоможуть нам покращити сайт.
Дякуємо!

Мовний закон...
Всього відповідей: 19

Висловити власну думку з приводу того чи іншого опитування Ви можете на нашому форумі.

Теги

...і про погоду:

Погода від Метеонова по Херсону

Архів записів

Календар

«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Форма входу

Пошук

Пошукаємо...

Важливо!

У Херсоні!

Оперативна поліграфія у Херсоні. Бланки, листівки. Друк книг. Різографія, тиражування

Нова фраза

Цікава фраза з сайту
"Нові сучасні афоризми"

...

Наш портал:

,
Цифри:
PR-CY.ru
За якістю - золотий:

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Херсонский ТОП
free countersВісник Таврійської фундації. Випуск 7 -39

1 << 2 << 3 << ... 36 << 37 << 38 << Читати спочатку

Наталія Протасова

Про державну мовну політику в Україні

(Лопушинський І.П. Державна мовна політика в Україні (Освітянський аспект): Навчальний посібник: Модульний курс. — Херсон: Олді-плюс, 2010. — 478 с.)

Професійна діяльність у сфері управління освітою передбачає наявність не лише фахових знань, навичок організаційної діяльності, а й здатності ефективно діяти в умовах реформування національної системи освіти, її інтеграції до європейського та світового освітнього простору. Це, крім іншого, потребує певного рівня знань щодо засад формування, напрямків і засобів реалізації державної мовної політики в галузі освіти України, функціонування державної (української), мов національних меншин та іноземних мов в освітній сфері України з урахуванням світового освітнього процесу.
Виданий навчальний посібник Івана Лопушинського «Державна мовна політика в Україні (Освітянський аспект)» присвячено важливим аспектам державної політики – мовній політиці в галузі освіти України.
Навчальне видання вдало структуроване, має логічну схему подання матеріалу. Матеріал поділено на сім тем, у яких викладено базові положення, що розкривають теоретичні аспекти та організаційно-правовий механізм формування та реалізації державної мовної політики в галузі освіти України.
У навчальному посібнику послідовно викладено теоретичні, методологічні і прикладні аспекти формування та реалізації державної мовної політики в галузі освіти України. Висвітлюється сучасна мовна ситуація в освітянській галузі, показано становлення в освітніх закладах різних рівнів і типів української мови як державної, розкрито стан вивчення в закладах освіти мов національних меншин та світових мов.
Доводиться можливість державного управління мовними процесами в галузі освіти, запропоновано механізми такого управління, розкриваються способи реалізації чинного та показано шляхи напрацювання нового законодавства з мовного питання.
Усе вище сказане дає змогу вважати навчальний посібник І.Лопушинського «Державна мовна політика в Україні (Освітянський аспект)», таким, що відповідає всім вимогам щодо методичної літератури.


Читати далі >> 40 >> 41 >> 42 >> 43 >> 44