Вітаємо Вас, Гість!
Середа, 17.04.2024, 15:13
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

ДІЯЛЬНІСТЬ "ПРОСВІТИ" [5]
НОВИНИ ВИДАВНИЦТВА [18]
Що відбувається у херсонській філії видавництва "Просвіта". Анонси нових книжок.
ОНОВЛЕННЯ ПОРТАЛУ [7]
КОНКУРСИ, ФЕСТИВАЛІ... [22]
Увага! Важлива інформація для творчих людей.
ІНШІ НОВИНИ [8]

Наше опитування

Ваші відповіді допоможуть нам покращити сайт.
Дякуємо!

Чи хотіли б Ви опублікувати свій твір на нашому порталі?
Всього відповідей: 18

Висловити власну думку з приводу того чи іншого опитування Ви можете на нашому форумі.

Теги

...і про погоду:

Погода від Метеонова по Херсону

Архів записів

Календар

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Форма входу

Пошук

Пошукаємо...

Важливо!

У Херсоні!

Оперативна поліграфія у Херсоні. Бланки, листівки. Друк книг. Різографія, тиражування

Нова фраза

Цікава фраза з сайту
"Нові сучасні афоризми"

...

Наш портал:

,
Цифри:
PR-CY.ru
За якістю - золотий:

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Херсонский ТОП
free counters



Угода про дотримання авторських та інтелектуальних прав

© Усі права застережені.

1. У своїй діяльності Портал "Просвіти" Херсонщини (далі - сайт) керується "Законом України про авторське і суміжні права" (23 грудня 1993 року, N 3792-XII) та іншими нормами українського законодавства щодо авторських прав.

2. Усі тексти, архіви, файли, матеріали, що розміщені на сайті, є авторською, інтелектуальною власністю.

3. Всі книги, розміщені на сайті, видавалися у херсонській філії видавництва "Просвіта". Тому права на всі збірки (наприклад, "Голос Батьківщини", "Молода муза" тощо) належать виключно саме цій організації.
Авторські права на твори, опубліковані у таких збірках, належать авторам цих творів.

3.1. Через те, що всі книжки друкувалися дуже обмеженим накладом, а інформація, тексти - нагально потрібні суспільству, у херсонській філії видавництва "Просвіта" прийнято рішення про додаткову публікацію в Інтернет книжок, виданих у філії.

3.2. Від моменту створення "Порталу "Просвіти" Херсонщини" розміщення на сайті суспільно-важливих книг, текстів та інформації є звичайною практикою херсонської філії видавництва "Просвіта", за винятком тих випадків, коли автор відмовляє у публікації своїх творів у мережі Інтернет.

3.3. Увага! Публікація в Інтернеті не є обов'язковою. Це додаткова безкоштовна послуга. Умови надання цієї безкоштовної послуги дивіться нижче - у пункті 9.

4. Всі книги, що виставлені на сайті, розміщені виключно з дозволу авторів або власників авторських прав.

4.1. Саме через те, що з деякими авторами важко (або навіть неможливо) зв'язатися, щоб отримати їхню згоду на публікацію в Інтернет, не всі книги будуть розміщені на сайті.

4.2. Адміністратори-бібліотекарі сайту сподіваються, що Портал "Просвіти" Херсонщини допоможе авторам знайти щедрих спонсорів та меценатів для подальшого видання їхніх книг.

5. Права на використання текстів (файлів) "Порталу "Просвіти" Херсонщини":

5.1. Тексти книг, архіви, файли, у тому числі їх переклади на будь-які мови, дозволяється використовувати не в комерційних цілях тільки приватно лише з метою ознайомлення та за умови відсутності дій та наслідків, що порушують права та свободи авторів текстів та створювачів-бібліотекарів сайту.

5.2. Інше використання (збереження, відтворення, розмноження і т.п.) текстів, архівів, файлів є порушенням даної угоди, українського та міжнародного законодавства про авторські права та права на інтелектуальну власність.

5.3. Використання матеріалів сайту (повністю або будь-якої частини) в інших місцях Інтернету без вказання посилання на Портал та / або без вказання автора чи авторів текстів та / або створювачів сайту є порушенням даної угоди, Українського та Міжнародного законів про авторські права та права на інтелектуальну власність і суворо ЗАБОРОНЕНО.

Оригінальні тексти! Захищено!

5.4. Тексти захищені за допомогою сервіса Яндекс "Оригінальні тексти".

6. Відповідальність за порушення угоди та законів, повністю покладається на особу (юридичну чи фізичну), яка порушила їх.

7. При порушенні даної угоди, українського та міжнародного законодавства про авторські права, інтелектуальну власність, по відношенню до авторів текстів, херсонської філії видавництва "Просвіта", чи адміністраторів Порталу "Просвіти" Херсонщини, видавництво та адміністратори сайту залишають за собою право певних дій щодо порушника в межах чинного законодавства.

8. Початок завантаження будь-якого файлу Порталу або інше копіювання інформації означає, що читач (відвідувач) згоден з усіма правилами, які тут описані чи вказані, незалежно від того, ознайомився чи ні відвідувач (читач) з даною угодою.

9. У зв'язку з технічними складнощами та необхідністю переверстки книг для публікації в Інтернеті, публікація книжок на сторінках Бібліотечки та Порталу херсонської "Просвіти" можлива виключно у тому випадку, якщо книжка друкувалася у типографії "Полі-Друк". Тому, якщо Ви бажаєте, щоб Ваша книга була опублікована на сайті херсонської "Просвіти", то попередньо дізнайтеся про гарантії такої публікації.

10. Угода може бути змінена та доповнена. Зміни та доповнення в угоді стають дійсними з моменту публікації їх на сайті. Зміни та доповнення розповсюджуються на всіх користувачів сайту, незалежно від дати, коли вони перебували на сайті.
Кому треба - можна купить КТП в Киеве

Адміністратори-бібліотекарі не завжди згодні з позицією авторів, але вважають неприпустимою цензуру.